II Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”

21-24 листопада 2017р. в столиці України відбувся Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ). 

Головна ідея Форуму — підтримка інноваційного руху: від створення нових речей, які осучаснять наш побут, розробки технологій, які модернізують виробництво, до продукування нових інтелектуальних інструментів, які керуватимуть процесами соціуму майбутнього. Це є нагальною вимогою сьогодення, без задоволення якої неможливий розвиток економіки і суспільства. Також участь у Форумі — це величезні можливості для розвитку інвестицій та ознайомлення з найкращим іноземним досвідом.
Форум – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

Китайсько-українська наукова виставка технологій та інновацій площею понад 2200 кв.м.
Україно-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців Форум українсько-китайського співробітництва.
Більше 80 учасників з Китаю: копорації, компанії, науково-дослідні інституті, вищи навчальні заклади, лабораторії, постачальники обладнання тощо.
Ефективність МФІМ посилело паралельне проведення Міжнародного Промислового Форуму 2017, в якому за довгорічною статистикою беруть участь від 300 до 600 компаній з 30 країн світу. Учасники та відвідувачі Міжнародного Промислового Форуму 2017 доповнять цільову аудиторію МФІМ.

Завдяки Китайському центру обміну науковою та технологічною інформацією, в рамках Форуму представлена масштабна й змістовна Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій.

 

 

Наша команда журналістів (Володимир Кондратевич, Ірина Бондарчук, Дмитро Кокарев) відвідали Форум та познайомились з деякими представниками провідних китайських компаній та взяли інтерв’ю.

Huawei Technologies Co. Ltd. — одна з найбільших компаній КНР у сфері телекомунікацій. 

Інтерв’ю з представником компанії HUAWEI  
на II Международному Форумі “Innovation market” в Києві 21-24.11.2017 р.

Інтерв’ю з представником компанії HUAWEI 
на II Международному Форумі “Innovation market” в Києві 21-24.11.2017 р.

 

ZTE – це провідний світовий постачальник рішень для телекомунікацій, найбільша компанія, що належить до телекомунікаційного обладнання, а також найвищий постачальник рішень для ІКТ.

Інтерв’ю з представником компанії ZTE
на II Международному Форумі “Innovation market” в Києві 21-24.11.2017 р.

Інтерв’ю з представником компанії  ZTE
на II Международному Форумі “Innovation market” в Києві 21-24.11.2017 р.

#Молодіжна_газета_Факел

admin

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *